TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

TFF Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu - 15. Hafta
08/12/2017 20:00 Bursa Büyükşehir Belediye Bursaspor 0 - 1 Fenerbahçe
09/12/2017 14:00 Recep Tayyip Erdoğan Kasımpaşa 0 - 3 Trabzonspor
09/12/2017 14:00 Yeni Malatya Stadyumu Evkur Yeni Malatyaspor 2 - 3 Göztepe
09/12/2017 16:30 Antalya Stadyumu Antalyaspor 1 - 1 Gençlerbirliği
09/12/2017 19:30 Türk Telekom Stadı Galatasaray 4 - 2 Teleset Mobilya Akhisarspor
10/12/2017 14:00 Osmanlı Stadı Osmanlıspor 3 - 0 Aytemiz Alanyaspor
10/12/2017 16:30 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 1 - 0 Medipol Başakşehir
10/12/2017 19:30 Kadir Has Stadı Kayserispor 1 - 1 Beşiktaş
11/12/2017 20:00 Konya Büyükşehir Bld Atiker Konyaspor   -   Kardemir Karabükspor
TFF 1.Lig - 15. Hafta
08/12/2017 18:00 Atatürk Olimpiyat Stadı İstanbulspor 1 - 0 Boluspor
09/12/2017 13:00 Ümraniye Bld.Şehir Stadı Ümraniyespor 2 - 2 Balıkesirspor Baltok
09/12/2017 13:00 Erzurum Kazım Karabekir BB Erzurumspor 2 - 0 Adana Demirspor
09/12/2017 15:30 Gaziantep Stadyumu Gazişehir Gaziantep FK 2 - 2 MKE Ankaragücü
09/12/2017 15:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor 2 - 2 Elazığspor
10/12/2017 13:00 Denizli Atatürk Stadı Denizlispor 0 - 0 Samsunspor
10/12/2017 15:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Grandmedical Manisaspor 1 - 2 Altınordu
10/12/2017 18:00 Giresun Atatürk Stadı Akın Çorap Giresunspor 3 - 2 Çaykur Rizespor
11/12/2017 18:00 Eskişehir Yeni Stadyum Eskişehirspor   -   Gaziantepspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 16. Hafta
09/12/2017 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Sivas Belediyespor 2 - 0 Sarıyer
09/12/2017 13:30 Aktepe Stadı Keçiörengücü 1 - 2 Afjet Afyonspor
10/12/2017 13:30 Menemen Tahir Şahin Menemen Belediyespor 3 - 0 Etimesgut Belediyespor
10/12/2017 13:30 Bodrum İlçe Stadı Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1 - 2 Eyüpspor
10/12/2017 13:30 Mersin Stadyumu Mersin İdman Yurdu 1 - 3 İnegölspor
10/12/2017 13:30 Tuzla Belediye Sahası Tuzlaspor 2 - 0 Kocaeli Birlikspor
10/12/2017 13:30 Tokat Gaziosmanpaşa Tokatspor 0 - 1 Sancaktepe Belediyespor
10/12/2017 13:30 Antakya Atatürk Stadı Hatayspor 1 - 0 Amed Sportif Faaliyetler
10/12/2017 13:30 Yeni Buca İlçe Stadı Bucaspor 3 - 1 Kastamonuspor 1966
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 16. Hafta
09/12/2017 13:30 Vefa Stadı Ottocool Karagümrük 0 - 2 Hacettepe
09/12/2017 13:30 İzmir Atatürk Stadı Altay 1 - 2 Pendikspor
10/12/2017 13:00 Şanlıurfa GAP Stadı Şanlıurfaspor 2 - 1 Zonguldak Kömürspor
10/12/2017 13:30 Sakarya Yeni Atatürk Sakaryaspor 2 - 2 Silivrispor
10/12/2017 13:30 Kırklareli Atatürk Stadı SBS İnşaat Kırklarelispor 1 - 2 Bandırmaspor
10/12/2017 13:30 Konya BŞBld.Atatürk Stadı Konya Anadolu Selçukspor 0 - 5 Bugsaşspor
10/12/2017 13:30 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor 0 - 0 Karşıyaka
10/12/2017 13:30 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor 1 - 2 Gümüşhanespor
10/12/2017 13:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Belediyespor 1 - 1 Kipaş Kahramanmaraşspor
TFF 3.Lig 1.Grup - 16. Hafta
09/12/2017 13:30 Yalova Atatürk Stadı Orhangazi Belediyespor 0 - 1 Halide Edip Adıvar
09/12/2017 13:30 Bayrampaşa Çetin Emeç Bayrampaşa 0 - 0 Kozan Belediyespor
10/12/2017 13:00 Yomra İlçe Sahası Yomraspor 1 - 0 Bergama Belediyespor
10/12/2017 13:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor 2 - 2 Batman Petrolspor
10/12/2017 13:30 Çanakkale 18 Mart Stadı Çanakkale Dardanel SK 2 - 1 Yeni Altındağ Belediyespor
10/12/2017 13:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 1 - 0 Ofspor
10/12/2017 13:30 Dr.Fehmi Öncel Stadı Kemerspor 2003 1 - 2 Bayburt Grup Özel İdare
10/12/2017 13:30 Erzin İlçe Stadı Erzin Belediyespor 1 - 2 Erbaaspor
10/12/2017 13:30 Çatalca Ziya Altınoğlu Çatalcaspor 0 - 1 Manisa Büyükşehir Belediyespor
TFF 3.Lig 2.Grup - 16. Hafta
09/12/2017 13:30 Gölcük Şehir Stadı Gölcükspor 0 - 0 Anadolu Bağcılarspor
10/12/2017 13:00 Seyrantepe Spor Komp. Diyarbekirspor 1 - 0 Kırıkhanspor
10/12/2017 13:00 Van Atatürk Stadı Van Büyükşehir Belediyespor 0 - 4 Pazarspor
10/12/2017 13:30 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor 0 - 3 1461 Trabzon
10/12/2017 13:30 Atatürk Olimpiyat Stadı Erokspor 1 - 0 Anagold 24 Erzincanspor
10/12/2017 13:30 Tire 4 Eylül Stadı Tire 1922 Spor 1 - 1 Yeşil Bursa
10/12/2017 13:30 Darıca İlçe Stadı Darıca Gençlerbirliği 4 - 2 Yeni Orduspor
10/12/2017 13:30 Kayseri Atatürk Yan Saha Kayseri Erciyesspor 2 - 4 Muğlaspor
10/12/2017 13:30 TCDD Ankara Demirspor Ankara Demirspor 0 - 0 Ergene Velimeşespor
TFF 3.Lig 3.Grup - 16. Hafta
09/12/2017 13:30 Avcılar Atatürk Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 0 Kocaelispor
10/12/2017 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Baysal İnşaat Düzyurtspor 0 - 1 Elaziz Belediyespor
10/12/2017 13:30 Tekirdağ Namık Kemal Tekirdağspor 1 - 1 Karaköprü Belediyespor
10/12/2017 13:30 Uşak 1 Eylül Stadı Utaş Uşakspor 2 - 0 Aydınspor 1923
10/12/2017 13:30 OSTİM Stadı Ankara Adliyespor 0 - 4 Tarsus İdman Yurdu
10/12/2017 13:30 Sultanbeyli Belediye Gölet Sultanbeyli Belediyespor 1 - 0 Arsinspor
10/12/2017 13:30 K.Bey M.Fehmi Gerçeker Karacabey Birlikspor 1 - 1 Payasspor
10/12/2017 13:30 Kızılcabölük Semt Sahası Kızılcabölükspor 1 - 1 Çorum Belediyespor
10/12/2017 13:30 Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK 3 - 0 Cizrespor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 11. Hafta
02/12/2017 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor 2 - 1 Diyarbakır Yolspor
03/12/2017 13:00 Batman 19 Mayıs 2 No 1955 Batmanspor 1 - 1 Siirt İl Özel İdare
03/12/2017 13:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Bağlar Belediyespor 2 - 0 Muşspor FC
03/12/2017 13:00 Silopi İlçe Sahası 1960 Silopispor 4 - 3 Derikspor
03/12/2017 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin 47 Spor 3 - 2 Tatvan Gençlerbirliği
03/12/2017 13:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor 4 - 2 Yüksekova Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 12. Hafta
10/12/2017 13:30 Batıpark Sahası 1920 Maraşspor 5 - 1 GMH Hankendispor
10/12/2017 13:30 Yeşiltepe 3 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt Belediyespor 2 - 3 Araban Belediyespor
10/12/2017 13:30 Tunceli Atatürk Stadı Dersimspor 1 - 1 Şanlıurfa 11 Nisanspor
10/12/2017 13:30 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyaman 1954 Spor 4 - 0 İnönü Üniversitesi
10/12/2017 13:30 Siverek Firkan Tüysüz Siverek Belediyespor 2 - 1 62 Pertekspor
10/12/2017 13:30 Şehitkamil İlçe Stadı Şehitkamil Belediyespor 6 - 0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 12. Hafta
09/12/2017 13:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor 1 - 1 Kars 36 Spor
10/12/2017 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Bahçecikspor 4 - 2 Çatıksuspor
10/12/2017 13:00 Akçaabat Fatih Stadı Zağnosspor 1 - 2 Serhat Ardahanspor
10/12/2017 13:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Iğdır Arasspor 1 - 1 Kendirli Belediyespor
10/12/2017 13:00 Hopa İlçe Sahası S Artvin Hopaspor 1 - 2 Yakutiyespor
10/12/2017 13:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor 1 - 1 Hekimoğlu Doğanspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 12. Hafta
09/12/2017 14:00 Sivas Fuar Alanı 1 Nolu Sivas Demirspor 2 - 2 Görelespor
09/12/2017 14:00 Bulancak İlçe Stadı 1926 Bulancakspor 1 - 1 Şarkışla Belediyespor
10/12/2017 14:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor 0 - 1 Fatsa Belediyespor
10/12/2017 14:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 2 - 0 Çorum Eti Lisesi Gençlikspor
10/12/2017 14:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor 3 - 2 Atakum Belediyespor
10/12/2017 14:00 Ordu 19 Eylül Stadı Orduspor 0 - 1 Sinopspor
10/12/2017 14:00 Turhal Sentetik Saha Turhalspor 1 - 2 Yeni Amasyaspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 12. Hafta
09/12/2017 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Kayseri Şekerspor 4 - 1 Kürkçüler Amatörspor
10/12/2017 14:00 K.K Kardeşler Stadı Adana BŞ Belediyespor 0 - 3 Nevşehirspor GK
10/12/2017 14:00 Ceyhan İlçe Stadı Ceyhanspor 2 - 0 Talasgücü Belediyespor
10/12/2017 14:00 Dağılgan 5 Nolu Sentetik 68 Aksaray Belediyespor 1 - 0 Arsuz Karaağaçspor 1967
10/12/2017 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Kilis Belediyespor 10 - 1 2005 Azatlıspor
10/12/2017 14:00 İskenderun Dış Saha Belen Belediyespor 0 - 4 Yozgatspor 1959 FK
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 12. Hafta
10/12/2017 14:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören Belediyesi Bağlumspor 0 - 0 Bartınspor
10/12/2017 14:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor Futbol A.Ş 2 - 1 Türk Metal Kırıkkalespor
10/12/2017 14:00 Kastamonu Hasan Doğan Kastamonu Özel İdare KH Spor 2 - 1 Devrek Belediyespor
10/12/2017 14:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Belediyespor 7 - 2 100.Yıl Soğuksuspor
10/12/2017 14:00 Beyçayırı Stadı Karadeniz Ereğli Belediyespor 5 - 0 Yeniçağaspor
10/12/2017 14:00 Fikret Karabudak Stadı MKE Kırıkkalespor 1 - 2 Sincan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 12. Hafta
10/12/2017 14:00 Anamur İlçe Stadı Anamur Belediyespor 1 - 0 Manavgat Belediyespor
10/12/2017 14:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor 2 - 0 Manavgatspor
10/12/2017 14:00 Ereğli Atatürk Stadı Konya Ereğlispor 0 - 0 Medcem Silifke Belediyespor
10/12/2017 14:00 Kepez Hasan Doğan Kepez Belediyespor 4 - 1 Gölhisarspor
10/12/2017 14:00 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor 4 - 2 Sarayönü Belediyespor
10/12/2017 14:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu Belediyespor 2 - 2 Isparta Davrazspor
10/12/2017 14:00 Akşehir Nasreddin Hoca Akşehirspor 0 - 1 Karaman Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 12. Hafta
09/12/2017 14:00 Kızılcabölük Semt Sahası Kale Belediyespor 1 - 0 Bozdoğan Belediyespor
10/12/2017 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor 2 - 0 Sökespor
10/12/2017 14:00 Torbalı 7 Eylül Stadı Torbalıspor 1 - 1 Çal Belediyespor
10/12/2017 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 2 - 0 Şuhut Belediye Hisarspor
10/12/2017 14:00 Ortaca Ahmet Ateş Stadı Ortaca Belediyespor 0 - 1 Dikili Çandarlıgücü
10/12/2017 14:00 Sarayköy İlçe Stadı Sarayköy 1926 FK 2 - 1 Uşak Vefaspor
10/12/2017 14:00 Ödemiş Saraçoğlu Stadı Ödemişspor 4 - 2 Yatağanspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 12. Hafta
09/12/2017 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Kartalspor 3 - 3 Çiğli Belediyespor
10/12/2017 14:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Ayvalıkgücü Belediyespor 1 - 0 Modafenspor
10/12/2017 14:00 Çayırova Aksaköy Stadı Çayırovaspor 0 - 1 Yunus Emre Belediyespor
10/12/2017 14:00 Alaşehir İlçe Stadı Alaşehir Belediyespor 1 - 0 Havran Fatih Belediyespor
10/12/2017 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova 3 - 1 Belediye Derincespor
10/12/2017 14:00 Balya İlçe Sahası Balya Belediyespor 0 - 5 Şile Yıldızspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 12. Hafta
10/12/2017 14:00 Feriköy Sahası Feriköy 5 - 3 Anadolu Üniversitesi
10/12/2017 14:00 Bakırköy Bld.1 Nolu Saha Yeşilköy 1 - 2 Kütahyaspor
10/12/2017 14:00 Şıralık 2 Nolu Saha Beyköy Belediyespor 0 - 2 Tavşanlı Moymulspor
10/12/2017 14:00 Bozüyük İlçe Stadı Bozüyük Vitraspor 0 - 0 Çengelköyspor
10/12/2017 14:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor 3 - 1 Kaynaşlı Belediyespor
10/12/2017 14:00 Germiyan Kampüsü Dumlupınar Üniversitesi 0 - 1 Alibeyköyspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 12. Hafta
10/12/2017 14:00 İnegöl Kurtuluş Sahası İnegöl Kurtuluşspor 1 - 2 Beylerbeyi
10/12/2017 14:00 Fethiye Nilüfer Sahası Nilüfer Erdemli Sportif 0 - 1 İstanbul Beylikdüzüspor
10/12/2017 14:00 Karaman Suni Çim Saha Adapazarıspor 1 - 0 Derincespor
10/12/2017 14:00 Bulvar Mimar Kubilay Köse Kartal Bulvarspor 3 - 0 Kestel Belediyespor
10/12/2017 14:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor 1 - 0 Karasuspor
10/12/2017 14:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı Gebzespor 2 - 1 Bursa Zaferspor
10/12/2017 14:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor 3 - 0 Sapanca Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 12. Hafta
10/12/2017 14:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor 2 - 1 Uzunköprüspor
10/12/2017 14:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa 2 - 1 Bigaspor
10/12/2017 14:00 Yalova Atatürk Stadı Yalova Kadıköyspor 3 - 4 Çorluspor 1947
10/12/2017 14:00 Lüleburgaz 8 Kasım Stadı Lüleburgazspor 0 - 4 Çekmeköy Bld. Alemdağspor
10/12/2017 14:00 Çerkezköy M.Uğraş Çerkezköy 1911 Spor 1 - 2 Altınova Belediyespor
10/12/2017 14:00 Çan İbrahim Bodur Stadı Yeni Çanspor 1 - 1 Çıksalınspor
Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur - 2. Hafta
12/12/2017 13:30 Antalya Stadyumu Antalyaspor   -   Orhangazi Belediyespor
12/12/2017 15:30 Bursa Büyükşehir Belediye Bursaspor   -   Adanaspor
12/12/2017 16:30 Bolu Atatürk Stadı Boluspor   -   Kasımpaşa
12/12/2017 17:30 Şenol Güneş Spor Komp. Trabzonspor   -   BB Erzurumspor
12/12/2017 19:30 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Sivas Belediyespor   -   Galatasaray
12/12/2017 21:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Grandmedical Manisaspor   -   Beşiktaş
13/12/2017 13:30 Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlerbirliği   -   Kars 36 Spor
13/12/2017 14:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Teleset Mobilya Akhisarspor   -   Ankara Demirspor
13/12/2017 16:30 Yeni Buca İlçe Stadı Bucaspor   -   Demir Grup Sivasspor
13/12/2017 17:00 Yeni Malatya Stadyumu Evkur Yeni Malatyaspor   -   Osmanlıspor
13/12/2017 18:45 Bahçeşehir Okulları Arena Aytemiz Alanyaspor   -   Akın Çorap Giresunspor
13/12/2017 20:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor   -   Fenerbahçe
14/12/2017     İstanbulspor   -   Kardemir Karabükspor
14/12/2017 13:30 Esenler Stadı Eyüpspor   -   Kayserispor
14/12/2017 16:00 Konya Büyükşehir Bld S Atiker Konyaspor   -   Batman Petrolspor
14/12/2017 20:00 Başakşehir Fatih Terim Medipol Başakşehir   -   Kipaş Kahramanmaraşspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design