TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 5. Hafta
23/09/2016 20:00 Antalya Arena Antalyaspor 0 - 0 Akhisar Belediyespor
24/09/2016 13:30 Başakşehir Fatih Terim Medipol Başakşehir FK 2 - 2 Osmanlıspor FK
24/09/2016 16:00 Hüseyin Avni Aker Stadı Trabzonspor 1 - 0 Atiker Konyaspor
24/09/2016 20:00 Vodafone Arena Beşiktaş 2 - 2 Galatasaray
25/09/2016 13:30 Kadir Has Stadı Kayserispor   -   Çaykur Rizespor
25/09/2016 16:00 Bursa Büyükşehir Stadı Bursaspor   -   Kasımpaşa
25/09/2016 19:00 Ülker Stadyumu FB Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe   -   Gaziantepspor
25/09/2016 19:00 Ankara 19 Mayıs Stadı Gençlerbirliği   -   Kardemir Karabükspor
26/09/2016 20:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor   -   Aytemiz Alanyaspor
TFF 1.Lig - 5. Hafta
25/09/2016 17:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Ümraniyespor   -   Eskişehirspor
25/09/2016 17:00 Bolu Atatürk Stadı Boluspor   -   Samsunspor
25/09/2016 17:00 Denizli Atatürk Stadı Denizlispor   -   Mersin İdman Yurdu
25/09/2016 19:00 Elazığ Atatürk Stadı Elazığspor   -   Giresunspor
25/09/2016 19:00 Şanlıurfa GAP Arena Şanlıurfaspor   -   Bandırmaspor
25/09/2016 19:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor   -   Adana Demirspor
26/09/2016 19:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisaspor   -   Göztepe
26/09/2016 19:00 İzmir Atatürk Stadı Altınordu   -   Yeni Malatyaspor
26/09/2016 19:00 Kamil Ocak Stadı Gaziantep B.Ş.Bld Spor   -   Sivasspor
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup - 4. Hafta
25/09/2016 15:00 Of İlçe Stadı Ofspor   -   Fatih Karagümrük
25/09/2016 15:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Sivas Belediyespor   -   Keçiörengücü
25/09/2016 15:00 Seyrantepe DİSKİ Amed Sportif Faaliyetler   -   İstanbulspor
25/09/2016 15:30 Cebeci İnönü Stadı Hacettepespor   -   Zonguldak Kömürspor
25/09/2016 15:30 Konya Atatürk Stadı Konya Anadolu Selçukspor   -   Nazilli Belediyespor
25/09/2016 16:00 Alparslan Türkeş Stadı Kocaeli Birlikspor   -   Fethiyespor
25/09/2016 16:00 Pendik Stadı Pendikspor   -   Anadolu Üsküdar 1908 Spor
25/09/2016 19:00 Kahramanmaraş 12 Şubat Kahramanmaraşspor   -   Büyükçekmece Tepecikspor
25/09/2016 20:00 Yeni Buca Stadı Bucaspor   -   B.Ş.Bld Erzurumspor
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup - 4. Hafta
25/09/2016 15:00 Gümüşhane Yenişehir Gümüşhanespor   -   Tuzlaspor
25/09/2016 15:30 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Tokatspor   -   Bugsaşspor
25/09/2016 15:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Belediyespor   -   Menemen Belediyespor
25/09/2016 16:00 İzmir Atatürk Stadı Karşıyaka   -   Kayseri Erciyesspor
25/09/2016 16:00 Kırklareli Atatürk Stadı Kırklarelispor   -   Hatayspor
25/09/2016 16:00 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor   -   MKE Ankaragücü
25/09/2016 16:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Sarıyer   -   1461 Trabzon
25/09/2016 16:00 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor   -   Etimesgut Belediyespor
25/09/2016 16:00 Adnan Menderes Stadı Aydınspor 1923   -   Kastamonuspor 1966
Spor Toto 3.Lig 1.Grup - 4. Hafta
25/09/2016 15:00 Van Atatürk Stadı Van B.Ş.Bld Spor   -   Bayburt Grup Ö. İ. Gençlikspor
25/09/2016 15:00 Erzincan 13 Şubat Stadı 24 Erzincanspor   -   Kozan Belediyespor
25/09/2016 15:00 Cizre İlçe Stadı Cizrespor   -   Kartalspor
25/09/2016 15:00 Erzin İlçe Sahası Erzin Belediyespor   -   Kocaelispor
25/09/2016 15:30 TCDD Ankara Demirspor Ankara Demirspor   -   Altay
25/09/2016 16:00 Manavgat Evrenseki Sahası Manavgatspor   -   Karacabey Birlikspor
25/09/2016 16:00 Beylerbeyi 75.Yıl Beylerbeyispor   -   Sancaktepe Belediyespor
25/09/2016 16:00 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor   -   Kızılcabölükspor
25/09/2016 16:00 Tekirdağ Namık Kemal Tekirdağspor   -   Çorum Belediyespor
Spor Toto 3.Lig 2.Grup - 4. Hafta
25/09/2016 15:00 Batman 16 Mayıs Stadı Batman Petrolspor   -   Bodrum Belediyesi Bodrumspor
25/09/2016 15:00 Kırıkhan İlçe Stadı Kırıkhanspor   -   Düzcespor
25/09/2016 15:30 Fikret Karabudak Stadı Türk Metal Kırıkkalespor   -   Dersimspor
25/09/2016 16:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Yeşil Bursa   -   Halide Edip Adıvarspor
25/09/2016 16:00 Dr. Fehmi Öncel Kemerspor 2003   -   Erbaaspor
25/09/2016 16:00 Silivri İlçe Stadı Silivrispor   -   Pazarspor
25/09/2016 16:00 Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı Çatalcaspor   -   Tire 1922 Spor
25/09/2016 16:00 İzmit İsmetpaşa Stadı Derincespor   -   Yomraspor
25/09/2016 20:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Dardanelspor   -   Manisa B.Ş.Bld Spor
Spor Toto 3.Lig 3.Grup - 4. Hafta
25/09/2016 15:00 Kazım Karabekir Stadı S T 12 Bingölspor   -   Tarsus İdman Yurdu
25/09/2016 15:00 Ahmet Suat Özyazıcı Sahası Düzyurtspor   -   Darıca Gençlerbirliği
25/09/2016 15:30 OSTİM Stadı Ankara Adliyespor   -   Orhangazispor
25/09/2016 16:00 Muğla Atatürk Stadı Muğlaspor   -   Diyarbekirspor
25/09/2016 16:00 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor   -   Denizli B.Ş.Bld Spor
25/09/2016 16:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor   -   Orduspor
25/09/2016 16:00 Sultanbeyli Gölet Sahası Sultanbeyli Belediyespor   -   Payasspor
25/09/2016 16:00 İstanbul Büyükşehir Belediye Stadı Bayrampaşa   -   Elaziz Belediyespor
25/09/2016 19:00 Afyon Yeni Şehir Stadı Afjet Afyonspor   -   Sakaryaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 14:00 19 Mayıs Sentetik 2 1955 Batman Belediyespor   -   Hakkarispor FK
25/09/2016 14:00 Silopi İlçe Stadı 1960 Silopispor   -   Tatvan Gençlerbirliği
25/09/2016 14:00 Seyrantepe Şilbe Suni Diyarbakır Yolspor   -   Bağlar Belediyespor
25/09/2016 14:00 Başkale İlçe Sahası Başkale Gençlikspor   -   Bingöl Çeltikspor
25/09/2016 14:00 Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Muşspor FC
25/09/2016 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin 47 Spor   -   Kurtalanspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 Batıpark Sahası Fidanspor   -   1920 Maraşspor
25/09/2016 15:00 Faruk Çelik Spor Kompleksi Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor   -   Elazığ DSİ Spor
25/09/2016 15:00 Adıyaman Atatürk Stadı Adıyaman 1954 Spor   -   İnönü Üniversitesi Spor
GASKİ Spor Tesisleri Araban Belediyespor ert. Şehitkamil Belediyespor
25/09/2016 15:00 Yeşiltepe 3 Nolu Sahası Malatya Yeşilyurt Bld.Spor   -   62 Pertekspor
25/09/2016 15:00 Elazığ Yol Spor Sahası Elazığ Yolspor   -   11 Nisanspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 14:00 Gençosman Stadı Bayburt Belediyespor   -   Iğdır Arasspor
25/09/2016 14:00 Arsin İlçe Stadı Arsinspor   -   Bahçecikspor
25/09/2016 14:00 Kazım Karabekir Stadı Aras 12 Martspor   -   Artvin Hopaspor
25/09/2016 14:00 Çayeli İlçe Stadı Çayelispor   -   Kalkanderespor
25/09/2016 14:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Belediyespor   -   Serhat Ardahanspor
25/09/2016 14:00 Yavuz Selim Stadı Trabzon Faroz Yalıspor   -   Araklı 1961 Spor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 İlkadım İlçe Sahası Samsun Yolspor   -   Çarşambaspor
25/09/2016 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı Yeni Amasyaspor   -   13 Şubat Erzincan Gençlikspor
25/09/2016 15:00 Turhal İlçe Stadı Turhalspor   -   1926 Bulancakspor
25/09/2016 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı Güzelorduspor   -   Fatsa Belediyespor
25/09/2016 15:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor   -   Kastamonu Özel İdare KH
25/09/2016 15:00 Ayancık Gazi Stadı Ayancık Belediyespor   -   Ortaköy Bld Şapinuvaspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 Bor 100.Yıl Sahası Tyanaspor   -   Ceyhan Doğanspor
25/09/2016 15:00 İskenderun Dış Saha İskenderunspor 1967   -   Belen Belediyespor
25/09/2016 15:00 Silifke İlçe Stadı Medcem Silifke Belediyespor   -   Toroslar Belediyespor
25/09/2016 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK   -   Karaman Belediyespor
25/09/2016 15:00 Kayhan Kaynak Futbol Sahası Adana B.Ş.Bld Spor   -   Ceyhanspor
25/09/2016 15:00 Tevfik Sırrı Gür Stadı Mersin B.Ş.Bld Meskispor   -   Kilis Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 1. Hafta
24/09/2016 15:00 Fikret Karabudak Stadı MKE Kırıkkalespor 2 - 0 Yeşil Kırşehirspor
25/09/2016 15:00 Kazan İlçe Sahası Kazan Belediyespor   -   Yeni Altındağ Belediyespor
25/09/2016 15:00 Zara Korgeneral Ahmet Başyurt Zara Belediyespor   -   Yıldızeli Birlikspor
25/09/2016 15:00 Vali Nihat Canpolat Sahası Talasgücü Belediyespor   -   Kayseri Şekerspor
25/09/2016 15:00 Sivas Fuar Alanı 1 No Sivas Demirspor   -   68 Aksaray Belediyespor
25/09/2016 15:00 Yozgat Bozok Stadı Yozgatspor 1959 FK   -   Nevşehirspor Gençlik
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 Tavşanlı Ada Stadı S TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Dumlupınar Üniversitesi Spor
25/09/2016 15:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta Davrazspor   -   Sandıklıspor
25/09/2016 15:00 Serik İsmail Ogan Serik Belediyespor   -   Konyaaltı Belediyespor
25/09/2016 15:00 Akşehir Nasreddin Hoca Stadı Akşehirspor   -   Sarayönü Belediyespor
25/09/2016 15:00 Kepez Hasan Doğan Kepez Belediyespor   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor
25/09/2016 15:00 Şuhut İlçe Stadı Hisar Belediyespor   -   Eğirdirspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 Çine Yüksel Yalova Stadı Çine Madranspor   -   Didim Belediyespor
25/09/2016 15:00 Aliağa İlçe Stadı Aliağa Futbol A.Ş   -   Ödemişspor
25/09/2016 15:00 Servergazi Stadı Demirten Yeşilköyspor   -   Denizli Sarayköyspor
25/09/2016 15:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Ortaca Belediyespor
25/09/2016 15:00 Akkonak Dr.Samim Gök Pamukkalespor   -   Utaş Uşakspor A.Ş
25/09/2016 15:00 Çiğli Belediyesi Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Karpuzlu Belediye
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 Bayramiç Atatürk Stadı Yeni Çanspor   -   Kocaçeşme
25/09/2016 15:00 Alaşehir İlçe Stadı Alaşehir Belediyespor   -   Alaçatıspor
25/09/2016 15:00 Kemalpaşa 8 Eylül Stadı Çiftay Yeşilova Gençlikspor   -   Ayvalıkgücü Belediyespor
25/09/2016 15:00 Bandırma Sanayi Sahası Bandırma Etispor   -   Gönen Belediyespor
25/09/2016 15:00 Erdek 18 Eylül Stadı Erdekspor   -   Turgutluspor
25/09/2016 15:00 Gaziemir İlçe Sahası Gaziemir Gençlikspor   -   Karabiga Belediyesi Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 1. Hafta
24/09/2016 15:00 Beylerbeyi 75.Yıl Çengelköy Futbol Yatırımları A.Ş 1 - 1 Serdivanspor
24/09/2016 15:00 Sapanca Atatürk Stadı Sakarya Kırkpınarspor 2 - 3 Yalovaspor
25/09/2016 15:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Altınova Belediyespor   -   Ataşehir Çamolukspor
25/09/2016 15:00 Sapanca Atatürk Stadı Sapanca Gençlikspor   -   Zaferspor
25/09/2016 15:00 Atıcılar 3 nolu çim saha S Gürsu Belediyespor   -   Mudanyaspor
25/09/2016 15:00 Fethiye Sahası Nilüfer Erdemli Sportif Hizmetler   -   Erokspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 1. Hafta
24/09/2016 15:00 Eskişehir Atatürk Stadı Eskişehir Yunusemrespor 1 - 2 Eskişehir Kurtuluşspor
25/09/2016 15:00 Alemdağ Stadyumu Çekmeköy Bld. Alemdağspor   -   Geredespor
25/09/2016 15:00 Bağlum Belediye Stadı Keçiören Belediyesi Bağlumspor   -   Karadeniz Ereğli Belediyespor
25/09/2016 15:00 Merkezefendi Sahası Zeytinburnu 1957 SK   -   Akçakocaspor
25/09/2016 15:00 Kaynaşlı İlçe Stadı Beyköy Belediyespor   -   Modafenspor
25/09/2016 15:00 Kozlu Adnan Taneri Stadı Kozlu Belediyespor   -   Pursaklar Belediyespor
25/09/2016 15:00 Çaycuma İlçe Sahası T Bartınspor   -   Bağcılarspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 1. Hafta
25/09/2016 15:00 Cebeci Spor Kompleksi Sultangazispor   -   Kırklareli Yıldırımspor
25/09/2016 15:00 Bayrampaşa Belediye Stadı Bayrampaşa Tunaspor   -   Ergene Velimeşespor
25/09/2016 15:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı Gebzespor   -   Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
25/09/2016 15:00 Ergene (Suni) Uzunköprüspor   -   Edirnespor
25/09/2016 15:00 Çorlu G.B.Saran(Çim) Çorluspor 1947   -   Bozüyük Vitraspor
25/09/2016 15:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor   -   Kartal Bulvarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design