TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 23. Hafta
04/02/2023 13:30 Eryaman Stadyumu MKE Ankaragücü 0 - 2 Vavacars Fatih Karagümrük
04/02/2023 16:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 1 - 0 Beşiktaş
04/02/2023 19:00 Corendon Airlines Antalya Stadı Fraport-Tav Antalyaspor 1 - 0 Gaziantep FK
05/02/2023 13:30 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı İstanbulspor 2 - 1 Corendon Alanyaspor
05/02/2023 16:00 Yeni Hatay Stadyumu Atakaş Hatayspor 1 - 0 Kasımpaşa
05/02/2023 19:00 Ali Sami Yen Spor Kompleksi Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor
06/02/2023 17:00 Ümraniye İlçe Stadı Hangikredi Ümraniyespor   -   Adana Demirspor
06/02/2023 20:00 Ülker Stadyumu Fenerbahçe   -   Arabam.com Konyaspor
06/02/2023 20:00 Çotanak Spor Kompleksi Bitexen Giresunspor   -   Yukatel Kayserispor
Spor Toto TFF 1.Lig - 23. Hafta
03/02/2023 20:00 Alsancak Mustafa Denizli Stadı S Altay 0 - 1 Adanaspor
04/02/2023 13:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu Erzurumspor FK 1 - 2 Tuzlaspor
04/02/2023 13:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Beyçimento Bandırmaspor 1 - 4 Altaş Denizlispor
04/02/2023 16:00 Bolu Atatürk Stadı Dyorex Boluspor 1 - 3 Pendikspor Futbol
04/02/2023 19:00 Çaykur Didi Stadı Çaykur Rizespor 5 - 1 Yeni Malatyaspor
05/02/2023 13:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa FK 1 - 1 Yılport Samsunspor
05/02/2023 16:00 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 1 - 0 Göztepe
05/02/2023 19:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Sakaryaspor 2 - 0 Ankara Keçiörengücü
06/02/2023 20:00 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor   -   Bodrumspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 23. Hafta
    Şanlıurfa GAP Stadı Şanlıurfaspor   -   Esenler Erokspor
04/02/2023 13:00 Soma Atatürk Stadı Somaspor 1 - 1 Amed Sportif Faaliyetler
04/02/2023 14:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzce Cam Düzcespor 0 - 2 İnegölspor
04/02/2023 14:00 Menemen İlçe Stadı Menemen FK 3 - 0 Bayburt Özel İdarespor
04/02/2023 14:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta 32 Spor 6 - 1 Tarsus İdman Yurdu
04/02/2023 14:00 Afyon Zafer Stadı Hes İlaç Afyonspor 1 - 1 Batman Petrolspor
04/02/2023 14:00 Bursa BŞB Stadı Bursaspor 0 - 3 Çorum FK
04/02/2023 14:00 Bolluca Stadı Arnavutköy Bld Gençlikspor 2 - 1 Ankaraspor
05/02/2023 14:00 Nazilli İlçe Stadı Eşin Group Nazilli Belediyespor 4 - 0 Sivas Belediyespor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 23. Hafta
04/02/2023 14:00 TCDD Ankara Demirspor Stadı Ankara Demirspor 2 - 0 Bucaspor 1928
04/02/2023 14:00 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor 2 - 1 Sarıyer
04/02/2023 14:00 Van Atatürk Stadı Bitexen Vanspor FK 1 - 0 Adıyaman FK
04/02/2023 14:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Zonguldak Kömürspor 1 - 0 Weecoins Kırklarelispor
04/02/2023 14:00 Diyarbakır Stadyumu Diyarbekirspor 0 - 0 Fethiyespor
04/02/2023 14:00 Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı Teco Karacabey Belediyespor 4 - 2 Pazarspor
04/02/2023 14:00 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor 1 - 1 Baynet İnşaat Balıkesirspor
04/02/2023 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı S İskenderunspor AŞ 1 - 0 1461 Trabzon FK
04/02/2023 14:00 Kastamonu Gazi Stadı GMG Kastamonuspor 0 - 1 Uşakspor A.Ş.
04/02/2023 14:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Futbol SK 1 - 1 Serik Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup - 21. Hafta
    Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Karbel Karaköprü Belediyespor
04/02/2023 14:00 Şile İlçe Stadı Gema Polimer Şile Yıldızspor 1 - 0 Karşıyaka
05/02/2023 14:00 Doğukent Sahası Entegre Solar Elazığspor 1 - 0 BC Group Ağrı 1970 Spor
05/02/2023 14:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Belediye Kütahyaspor 4 - 1 İdaş Çatalcaspor
05/02/2023 14:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor 1 - 0 Yomraspor
05/02/2023 14:00 Osmanlı Stadı Hacettepe 1945 Spor 1 - 1 Eskişehirspor
05/02/2023 14:00 Mersin Stadyumu Exenpay Yeni Mersin İdman Yurdu 2 - 0 52 Orduspor FK
05/02/2023 14:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı 1922 Konyaspor 0 - 3 1954 Kelkit Belediyespor
05/02/2023 14:00 Nevşehir Gazi Stadı Nevşehir Belediyespor 4 - 0 Amasyaspor FK
TFF 3.Lig 2.Grup - 21. Hafta
04/02/2023 14:00 Yeni Ordu Stadyumu Orduspor 1967 2 - 0 Turgutluspor
05/02/2023 14:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı S Bayrampaşa 0 - 4 Armoni Alanya Kestelspor
05/02/2023 14:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor 0 - 0 Amberçay Eynesil Belediyespor
05/02/2023 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman FK 1 - 0 Yardımcıoğlu S.Kahramanmaraşspor
05/02/2023 14:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor 2 - 1 Ergene Velimeşespor
05/02/2023 14:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhanespor 0 - 0 Kınay Bulvarspor
05/02/2023 14:00 Of İlçe Stadı Yeşilyurt D.Ç. Ofspor 2 - 1 23 Elazığ FK
05/02/2023 14:00 Iğdır Şehir Stadı Alagöz Holding Iğdır FK 4 - 1 Darıca Gençlerbirliği
TFF 3.Lig 3.Grup - 21. Hafta
    Niğde Ömer Halis Demir Üni Sahası Niğde Anadolu FK   -   Güneş Holding Çankaya FK
    Muş Şehir Stadı Muş 1984 Muşspor   -   Bursa Yıldırımspor
05/02/2023 13:00 Dağılgan Stadı 68 Aksaray Belediyespor 1 - 0 Siirt İl Özel İdare
05/02/2023 14:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor 1 - 4 Efeler 09 Spor FK
05/02/2023 14:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor 2 - 0 Bitexen Sapanca Gençlikspor
05/02/2023 14:00 Hopa İlçe Stadı Artvin Hopaspor 1 - 0 Beyoğlu Yeniçarşıspor
05/02/2023 14:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 0 Osmaniyespor FK
05/02/2023 14:00 Fatsa İlçe Stadı Fatsa Belediyespor 1 - 0 Bergama Belediyespor
05/02/2023 14:00 Arguvan İlçe Stadı Malatya Arguvanspor 0 - 1 Merkür Holding Erbaaspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 15. Hafta
Ergani İlçe Stadı Erganispor ert. Yeşil Vartospor
Mardin 21 Kasım Stadı Mazıdağı Fosfatspor ert. Cizre Serhatspor
Çınar İlçe Stadı Çınar Belediyespor ert. Kurtalanspor
Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor ert. Yüksekova Belediyespor
05/02/2023 13:00 İpekyolu 75.Yıl Stadı Vangölü Sportif Faaliyetler 1 - 2 Yenişehir Belediyespor
05/02/2023 13:00 Batman 2 Nolu Saha Batman 72 Belediyespor 2 - 2 Bağlar Belediyespor
05/02/2023 13:00 Şırnak Üni. Sahası Şırnak İdman Yurdu 0 - 3 Mardin 1969 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 15. Hafta
      Akçadağspor 0 - 3 Fırat Üniversitesi
Kahta İlçe Stadı Kahta 02 Spor ert. Viranşehir Belediyespor
      Siverek Belediyespor 3 - 0 Adıyamanspor
05/02/2023 13:00 Elazığ Gençlik Merkezi Sahası Elazığ Aksaray Gençlikspor 0 - 2 Malatya İdman Yurdu
05/02/2023 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Dersimspor 2 - 1 Arapgirspor
05/02/2023 13:00 Yeşiltepe Spor Kompleksi Malatya Yeşilyurt Belediyespor 3 - 0 12 Bingölspor
05/02/2023 13:00 K.Maraş Merkez Saha Kahramanmaraş İstiklalspor 4 - 1 Elbistanspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 15. Hafta
04/02/2023 13:00 Yavuz Selim Stadı 1985 Derecikspor 2 - 1 Çarşıbaşı Belediyespor
04/02/2023 13:00 Kışla Semt Sahası Iğdır Esspor 2 - 2 Arhavispor
05/02/2023 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Sebat Gençlikspor 0 - 0 Palandöken Belediyesispor
05/02/2023 13:00 Abamüslüm Güven Stadı Kars 36 Spor 1 - 2 Serhat Ardahanspor
05/02/2023 13:00 Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı Smart Holding Çayelispor 1 - 0 Bayburt Belediyespor
05/02/2023 13:00 Doğubayazıt Yaşar Eryılmaz Stadı Doğubayazıt Futbol SK 2 - 1 Rize İl Özel İdare
05/02/2023 13:00 Yavuz Selim Stadı Bahçecikspor 1 - 1 Trabzon DSİ Karadenizspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 15. Hafta
04/02/2023 13:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Gümüşhane Türk Telekom 0 - 0 Ulubey Belediyespor
05/02/2023 13:00 Çarşamba İlçe Stadı Çarşambaspor 3 - 0 Atakum Belediyespor
05/02/2023 13:00 Görele 13 Şubat Stadı Görelespor 0 - 3 Tokat BLD Plevnespor
05/02/2023 13:00 Niksar İlçe Stadı Niksar Belediyespor 1 - 1 1926 Bulancakspor
05/02/2023 13:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor 1 - 1 Suluova Sebatspor
05/02/2023 13:00 4 Eylülspor Vadisi - 1 İskar Cumhuriyet Üniversitesi 1 - 2 Karasamsunspor
05/02/2023 14:30 İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri Samsun Büyükşehir Belediyespor 2 - 2 Erzincan Ulalarspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 15. Hafta
      Kavaklıderespor 3 - 0 Kardemir Karabükspor
05/02/2023 14:00 Kozlu Adnan Taneri Stadı Kozlu Belediyespor 2 - 5 Bartınspor
05/02/2023 14:00 Kastamonu Hasan Doğan A Sahası Kastamonu İl Özel İdare 1 - 3 Devrek Belediyespor
05/02/2023 14:00 Polatlı İlçe Stadı 1926 Polatlı Belediyespor 2 - 2 Yeniçağaspor
05/02/2023 14:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Karabük İdman Yurdu 2 - 0 Gölbaşı Belediyespor
05/02/2023 14:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor 1 - 3 Çilimli Belediyespor
05/02/2023 14:00 Boyabat Daylı Stadı Boyabat 1868 Spor 0 - 0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 15. Hafta
      Suvermez Kapadokyaspor 3 - 0 Başkent Şafakspor FK
04/02/2023 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Hacılar Erciyes Gençlikspor 0 - 1 Yozgat Belediyesi Bozokspor
04/02/2023 14:00 Dağılgan 1 Nolu Saha Eskil Belediyespor 0 - 2 Ankara TKİ
05/02/2023 14:00 Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadı Sincan Belediyespor 4 - 0 Yahşihanspor
05/02/2023 14:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Talasgücü Belediyespor 5 - 0 Mucurgücü
05/02/2023 14:00 Yozgat Sentetik Saha Yozgatspor 1959 FK 0 - 1 Develigücü
05/02/2023 14:00 Bor 100.Yıl Sahası Niğde Belediyesispor 2 - 0 Osmancık Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 15. Hafta
Araban İlçe Stadı Araban Belediyespor ert. 5 Temmuz İskenderunspor
05/02/2023 14:00 Sefa Mert Futbol Sahası Anamur Belediyespor 0 - 0 Adana 1954 FK
05/02/2023 14:00 Adana Vefa Tesisleri Adana Vefa 1 - 0 Homurlu 1951 Spor
05/02/2023 14:00 Defne Atatürk Stadı Antakya Belediyespor FK 8 - 1 Ceyhanspor
05/02/2023 14:00 Samandağ İlçe Sahası Samandağ Gençlerbirliği 1 - 2 Gaziantepgücü
05/02/2023 14:00 Hadırlı Faik Algan Stadı Hadırlıgücü 2 - 2 Kilis Belediyespor
05/02/2023 14:00 Bahçe İlçe Stadı Bahçespor 1 - 9 Silifke Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 15. Hafta
      Korkuteli Belediyespor 3 - 0 Antalya Kemerspor
05/02/2023 14:00 Necdet Yıldırım Sahası Eskişehir Yunusemrespor 0 - 0 Meram Kara Kartallarspor
05/02/2023 14:00 Sarayönü İlçe Stadı Sarayönü Belediyespor 0 - 3 Anadolu Üniversitesi
05/02/2023 14:00 Keçiborlu İlçe Stadı Keçiborlu Belediyespor 2 - 1 Beta Trafo Ereğlispor
05/02/2023 14:00 Manavgat Atatürk Stadı Manavgat Belediyespor 0 - 0 Kumluca Belediyespor
05/02/2023 14:00 Çumra Durmuş Ali Çalık Stadı Yiğitcan Çatalhüyük Çumra Belediyespor 1 - 1 Burdur MAKÜ
05/02/2023 14:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor 0 - 0 Belediye Bolvadin Termalspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 15. Hafta
05/02/2023 14:00 Muğla Atatürk Stadı Ermaş Muğlaspor 1 - 0 Tire 2021 FK
05/02/2023 14:00 Bornova İlçe Stadı Viven Bornova FK 2 - 1 Yatağanspor
05/02/2023 14:00 Davutlar Sahası Davutlar Belediyespor 2 - 1 Bornova Yeşilova
05/02/2023 14:00 Sarayköy İlçe Stadı S Sarayköyspor 3 - 0 Kızılcabölükspor
05/02/2023 14:00 Kıralan Sahası Çivril Kıralan Demirspor 1 - 0 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor
05/02/2023 14:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor 2 - 3 Aydın Yıldızspor
05/02/2023 14:00 Söke İlçe Stadı Eşin Grup Sökespor 4 - 0 Saygın Yapı Didim Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 15. Hafta
04/02/2023 15:00 İBB Şenlikköy Stadı T Gazi Mahallesi 1 - 1 Sultangazispor
05/02/2023 13:00 Tevfik Lav Sahası Manisa Sanayi Yıldızspor 1 - 0 Yunus Emre Belediyespor
05/02/2023 14:00 Beşiktaş Bld. İsmet İnönü Sahası Ortaköyspor 1 - 0 Çeşme Belediyespor
05/02/2023 14:00 Seferihisar İzzet Gül Stadı Alaçatıspor 4 - 0 Budaklar Gençlikspor
05/02/2023 14:00 Bağcılar Mahmutbey Stadı Bağcılarspor 2 - 4 Aliağa Futbol AŞ
05/02/2023 14:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı T Saruhanlı Belediyespor FK 4 - 0 Salihli Belediyespor
05/02/2023 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Özçamdibispor 1 - 1 Kartalspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 15. Hafta
04/02/2023 14:00 Fatih Mimarsinan Stadı Vefa 5 - 1 Modafen FK
05/02/2023 14:00 Hacıkışla Sahası Hendek Dereköyspor 0 - 1 Arifiye Kalaycıspor
05/02/2023 14:00 Ekrem Karaberberoğlu Sahası Kazımpaşa Birlikspor 0 - 2 Tekirdağspor
05/02/2023 14:00 Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası Bilecik 1969 Spor 5 - 2 Bayburt 1918 FK
05/02/2023 14:00 Küçükçekmece Metin Oktay Stadı Küçükçekmece Sinopspor 1 - 1 Bahçelievlerspor
05/02/2023 14:00 Çorlu General Basri Saran Suni Çorluspor 1947 2 - 0 Çerkezköy 1911 Doğanspor
05/02/2023 14:00 Hendek Atatürk Stadı Hendekspor 1 - 0 Serdivanspor
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup - 15. Hafta
  14:00 Bozcaada 20 Eylül Stadı Bozcaadaspor   -   Tavşanlı Tepecikspor
04/02/2023 14:00 Küçükçekmece Metin Oktay Stadı Büyükçekmece Mimarobaspor 4 - 1 1966 Edremitspor
05/02/2023 14:00 Kavaklı Hasan Doğan Stadı Beylikdüzüspor 2 - 1 Bandırma Etispor
05/02/2023 14:00 Burhaniye Spor Toto Stadı Burhaniye Belediyespor 3 - 1 Akıncılarspor
05/02/2023 14:00 Gönen Nail Gönenli Stadı Gönen Belediyespor 3 - 1 Kuruçeşmespor
05/02/2023 14:00 Sultanbeyli Gölet Sahası Sultanbeyli Belediyespor 4 - 4 Kuştepespor
05/02/2023 15:00 Tavşanlı Ada Stadı S TKİ Tavşanlı Linyitspor 0 - 0 Bigaspor
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 15. Hafta
      Sancaktepe FK 3 - 0 Kavaklıspor
05/02/2023 14:00 İBB Bayrampaşa Stadı Bayrampaşa Teknikspor 2 - 1 Bursa Doğugücü FK
05/02/2023 14:00 Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı Yuvacıkspor 3 - 2 Görükle İpekspor
05/02/2023 14:00 Veysel Karani Sahası Bursa Zaferspor 4 - 0 Uzunköprüspor
05/02/2023 14:00 Babaeski 100.Yıl Stadı Babaeskispor 1 - 1 Beylerbeyi 1911 FK
05/02/2023 14:00 Değirmendere Sahası Kocaeli Harb-İş 1 - 3 Gölcükspor
05/02/2023 15:00 Fatih Mimarsinan Stadı Haliçspor 1 - 0 Silivrispor
Bölgesel Amatör Lig 14.Grup - 15. Hafta
      Gebze Tayfunspor 3 - 0 Akhisar Demirspor
04/02/2023 14:00 Veysel Karani Sahası İnegöl Kafkas Gençlikspor 2 - 0 Altınova Belediyespor
04/02/2023 14:00 Değirmendere Sahası Değirmenderespor 3 - 0 Nişantaşıspor
05/02/2023 14:00 Bakırköy Belediye 2 Nolu Saha Osmaniye İstiklalspor 1 - 1 Gebzespor
05/02/2023 14:00 Feriköy Stadı Feriköy 1 - 0 Kullar 1975 Spor
05/02/2023 14:00 Yalova Atatürk Stadı Yalovaspor 1 - 2 Nilüfer Belediye FK
05/02/2023 14:00 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı Cankurtaranspor 3 - 1 Kavacıkspor
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 2. Hafta
01/03/2023   Ülker Stadyumu Fenerbahçe   -   Yukatel Kayserispor
01/03/2023   Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor   -   Gaziantep FK
01/03/2023   Eryaman Stadyumu MKE Ankaragücü   -   Trabzonspor
01/03/2023   Ali Sami Yen Spor Kompleksi Galatasaray   -   Medipol Başakşehir FK
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design