TÜRK FUTBOLUNDA BU HAFTANIN MAÇLARI

Spor Toto Süper Lig - 42. Hafta
15/05/2021 18:00 Çaykur Didi Stadı Çaykur Rizespor 0 - 2 Medipol Başakşehir FK
15/05/2021 18:00 Antakya Atatürk Stadı Atakaş Hatayspor 0 - 1 Gaziantep FK
15/05/2021 18:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Fatih Karagümrük 5 - 1 Yukatel Denizlispor
15/05/2021 18:00 Antalya Stadyumu Fraport-Tav Antalyaspor 0 - 0 İttifak Holding Konyaspor
15/05/2021 18:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 2 - 1 Kasımpaşa
15/05/2021 18:00 Eryaman Stadyumu MKE Ankaragücü 0 - 1 Aytemiz Alanyaspor
15/05/2021 20:30 Türk Telekom Stadı Galatasaray 3 - 1 Helenex Yeni Malatyaspor
15/05/2021 20:30 Şenol Güneş Stadı Trabzonspor 2 - 1 Gençlerbirliği
15/05/2021 20:30 Gürsel Aksel Stadı Göztepe 1 - 2 Beşiktaş
15/05/2021 20:30 Kadir Has Stadı Hes Kablo Kayserispor 1 - 2 Fenerbahçe
Spor Toto TFF 1.Lig Play-Off - 2. Hafta
26/05/2021 20:00 Atatürk Olimpiyat Stadı T Altınordu 0 - 1 Altay
TFF 2.Lig Play-Off - 3. Hafta
28/05/2021 20:00 Atatürk Olimpiyat Stadı T Kocaelispor 4 - 0 Sakaryaspor
TFF 3.Lig Play-Off - 3. Hafta
24/05/2021 20:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı T Bucaspor 1928 1 - 1
u: 2 - 2
p: 3 - 2
İskenderun FK
24/05/2021 20:00 Eskişehir Yeni Stadyum T Isparta 32 Spor 1 - 1
u: 1 - 1
p: 4 - 1
Bursa Yıldırımspor
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 4. Hafta
18/05/2021 20:45 Gürsel Aksel Stadı T Fraport-Tav Antalyaspor 0 - 2 Beşiktaş
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 1.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Beykoz İlçe Stadı Beykozspor 1908   -   Alibeyköyspor
27/06/2021 18:00 Bağcılar Mahmutbey Stadı Bağcılarspor   -   Cevizli Anadoluspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Edirne 25 Kasım Stadı Uzunköprüspor   -   Dudulluspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı Kilimli Belediyespor   -   Kartal Bulvarspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 4.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Erenlerspor   -   Hendekspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 5.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Alparslan Türkeş Stadı Körfez Bld.Hereke Yıldızspor   -   Başiskele Doğantepespor
27/06/2021 18:00 Değirmendere Sahası Değirmenderespor   -   Kullar 1975 Spor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 6.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Çilimli İlçe Stadı Çilimli Belediyespor   -   Karamürselspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 7.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 M.K.Paşa İlçe Sahası Mustafakemalpaşa Belediyespor   -   İnegöl Kafkas Gençlikspor
27/06/2021 18:00 Görükle Sahası Görükle İpekspor   -   Elmasbahçelerspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 8.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Bigaspor   -   Bursa Nilüfer 2021 FK
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 1.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova   -   Buca Zaferspor
27/06/2021 18:00 Torbalı 7 Eylül Stadı Torbalıspor   -   Torosgücü
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 2.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Aliağa Futbol A.Ş.
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 3.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Ahmet Alahıdır Sahası Ahmetli Belediyespor   -   Manisa Sanayispor
27/06/2021 18:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Yunus Emre Belediyespor   -   Bieksper Hacırahmanlıspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 4.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Ayvalıkgücü Belediyespor   -   TKİ Tavşanlı Linyitspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 5.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Bayırköy Şehit Ömer Halisdemir Stadı Bayırköyspor   -   Eskişehir Yunusemrespor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 6.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Milli Egemenlik Stadı Isparta 32 Emrespor   -   Gölyazı Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 7.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Kepez Hasan Doğan Sahası Kepez Belediyespor   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor
Bölgesel Amatör Lig 2. Bölge 8.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 18:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Kuşadasıspor   -   İscehisarspor
27/06/2021 18:00 Bolvadin İlçe Stadı Bolvadin Belediyespor   -   Eşin Grup Sökespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 1.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Ardeşen Vali Erdal Ata Stadı T Çamlıhemşin Belediyespor   -   Rize İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 2.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Tonya Doğanspor   -   Orduspor 1967
27/06/2021 17:00 Ünye İlçe Stadı Ünye 1957 Spor   -   Sebat Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 3.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonu Özel İdare   -   Boyabat 1868 Spor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 4.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Erbaa İlçe Stadı Erbaa Gençlikspor   -   Amasyaspor 1968 FK
27/06/2021 17:00 Merzifon İlçe Stadı Merzifonspor   -   Niksar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 5.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Çorum Şehir Stadı Çorum Çimento   -   Talasgücü Belediyespor
27/06/2021 17:00 Kayseri Atatürk Yan Saha Kayseri Emar Grup FK   -   Cumhuriyet Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 6.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Düziçi İlçe Stadı Düziçispor Fk   -   İdman Yurdu 1925 Spor
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 7.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Ankara DSİ   -   Ankara TKİ
Bölgesel Amatör Lig 3. Bölge 8.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Karaçayır Çim Saha Bolu Abant FK   -   Kurşunlu Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 1.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Seyrantepe Sahası Gaziantep Ankasspor   -   5 Temmuz İskenderunspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 ŞUTİM Futbol Dünyası Şanlıurfa BŞ Belediyespor   -   Elbistanspor
27/06/2021 17:00 12 Şubat Stadı Türkoğlu Belediyespor   -   Viranşehir Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Silvan İlçe Stadı Silvan Belediyespor   -   Bismil 21 Sportif Faaliyetler
27/06/2021 17:00 Çınar İlçe Stadı Çınar Belediyespor   -   Diyarbakırspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 4.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Batman 2 Nolu Saha Batman 72 Belediyespor   -   Mazıdağı Fosfatspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 5.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Van Sanayi Sahası Van Yolspor   -   Muş Menderesspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 6.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Karlıova İlçe Sahası Karlıova Yıldırımspor   -   Mediline Hospital Fırat Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 7.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Kurtalan İlçe Stadı Kurtalanspor   -   1960 Silopispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 8.Grup - 6. Hafta
27/06/2021 17:00 Iğdır Atatürk Mah.Sahası 76 Iğdır Belediyespor   -   Ilıca İdmanocağıspor
27/06/2021 17:00 Yüksek İrtifa Kamp Merkezi Yakutiyespor   -   Doğubayazıt Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design